E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Spanja jep gol ndaj Gjeorgjisë

- Advertisment -spot_img

Spanja ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Gjeorgjisë, në një ndeshje të Grupit B kualifikues për Kupën e Botës 2022, që po zhvillohet momentalisht në Badajoz.

Jose Gaya shënoi për 1:0 për Spanjën në minutën e 14-të.

Spanja dhe Greqia janë pjesë e grupit të Kosovës./observeri/

Lexo edhe: Arrestohen pesë persona për tentim të kapërcimit të kufirit gjersa ishin të infektuar me COVID-19

Artikuj të ngjashëm