E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Shqipëri – San Marino, publikohen formacionet zyrtare

- Advertisment -spot_img

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shqipëri – San Marino, ndeshje e vlefshme për kualifikimet e Botërorit “Katari 2022”.

Eduardo Reja ka vendosur që të luajë me formacionin 3-4-2-1.

Rey Manaj do të jetë në sulm i mbështetur nga Uzuni dhe Qazim Laçi.

San Marino do të luaj me formacionin 5-4-1.

Shqipëri – San Marino luhet nga ora 20:45 në “Air Albania Stadium” në Tiranë./Observeri/

Artikuj të ngjashëm