E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Nuk e përballojnë rezultatin: Tifozët e Unitedit largohen nga Old Trafford pa përfunduar ende takimi

- Advertisment -spot_img

Manchester United është duke pësuar humbje 5-0 nga Liverpooli në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier.

Vetëm në pjesën e parë, Djajtë e Kuq pësuan katër gola, derisa gjendja e lojtarëve ishte e rënduar.

Presioni dhe nervoza mbi ta u rrit, pasi ishin të pafuqishëm të dilnin përpara portës së Liverpoolit.

Por, kur u shënua edhe një gol në pjesë të dytë, tifozët ishin të pakënaqur me lojtarët e Unitedit.

Ata në minutën e 65-të filluan të largoheshin nga Old Trafford, duke shprehur pakënaqësinë e tyre me rezultatin, derisa mund të ndodhë pas ndeshjes edhe shkarkimi i Ole Gunnar Solskjaer.

Artikuj të ngjashëm