E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Kombëtarja e Spanjës mbërrin në Kosovë/ Video

- Advertisment -spot_img

Përmes një publikimi në twitter është bërë e ditur se Kombëtarja e Spanjës në futboll ka mbërritur tashmë në Kosovë, shkruan Observeri.

Përshëndetje Prishtinë. Ekspedita e Spanjës ka shkuar nga aeroporti në hotel dhe po qëndron aty. Këtë pasdite, stërvitje zyrtare dhe konferenca për media në stadiumin Fadil Vokrri.

Ekipi Spanjoll

Nesër me datë 8 shtator me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku “Dardanët do ta kenë përballjen kundër “Furisë së kuqe” në kualifikimet për kampionatin botëror “Qatar 2022”.

Artikuj të ngjashëm