E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Zhduket një vajzë e mitur në Viti

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se është zhdulur një vajzë e mitur në Viti.

Rastin në polici e ka raportuar motra e viktimës, e cila ka thënë se motra e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Lexo edhe: Nëna raporton në polici, pas një mosmarrëveshje njëri djal sulmon tjetrin

PERSON I ZHDUKUR

Viti, 23.09.2021 – 07:30. Ankuesja femër kosovare ka informuar se motra e saj viktima femër kosovare, e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm