E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Zhduket një e mitur në Prizren

- Advertisment -spot_img

Një nënë nga Prizreni para dy ditësh ka raportuar se është zhdukur vajza e saj e mitur.

Sipas saj, vajza ishte larguar nga shtëpia dhe askush nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Prizren, 14.09.2021 – 10:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj ( e mitur) femër kosovare, ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Kanosin zyrtarët policor, arrestohen dy persona në Ferizaj

Artikuj të ngjashëm