E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Zhduket një e mitur në Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një të miture në Prishtinë.

Rastin në polici e ka lajmëruar vëllai i saj.

Ai njoftoi se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rr. Vëllezërit Fazliu, Prishtinë 01.11.2021 – 23:05. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se motra e tij viktima femër kosovare e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Rihapet terminali doganor në Trepçë, Kurti: Pas shtatë vitesh po ia rikthejmë Trepçës atë që gjithmonë i ka takuar

Artikuj të ngjashëm