E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Zhduket një e mitur në Gjakovë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një të miture në fshatin Orizë të Gjakovës.

Sipas policisë për rastin ka lajmëruar babai i vajzës.

Rasti është duke u hetuar.

Fsh. Orizë, Gjakovë 02.11.2021 – 18:20. Një mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij e mitur, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Bekë Berisha: Do ta rrënojmë objektin e Komunës për të ndërtuar parking

Artikuj të ngjashëm