E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një të mituri në Fushë Kosovë.

Sipas policisë, për rastin ka njoftuar babai i tij.

Për herë të fundit ai është parë më 4 nëntor dhe më nuk dihet vendndodhja e tij.

Rr. Nëna Terezë , Fushë Kosovë 04.11.2021-17:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se që nga data e lartë cekur është larguar nga shtëpia djali i tij viktima mashkull kosovar i moshës së mitur dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Parashikimi i motit për ditët në vijim

Artikuj të ngjashëm