E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Zhduket nga qershori, nëna raporton tani djalin në polici

- Advertisment -spot_img

Policia njofton se një i mitur është zhdukur nga muaji qershor në Prizren, shkruan Observeri.

Rastin në polici e ka raportuar nëna e djalit, e cila ka thënë se ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e tij.

Rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe: Një person në Suharekë aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë

Rr. Joni, Prizren, Qershor 2021. Një femër kosovare ka njoftuar se djali i saj i mitur ka dal nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar.

Policia

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm