E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Zhduken dy motra në Hajvali

- Advertisment -spot_img

Një grua nga Hajvalia ka raportuar në Polici se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe s’dihet vendndodhja e tyre.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se njëra prej tyre është e mitur.

Hajvali, Prishtinë 17.09.2021-17:30. Ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Arrestohen shtatë persona për përfshirje në rrahje në Prishtinë

Artikuj të ngjashëm