E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vritet një person dhe plagoset një tjetër në Gjilan

- Advertisment -spot_img

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në orët e mbrëmjes, në lagjen Arbëria në Gjilan.

Lajmin e ka bërë të ditur nënkoloneli i Policisë së Kosovës Remzi Azemi

Azemi tha se dyshohet për vrasjen dhe plagosjen e viktimave është përdorur armë e zjarri.

Motivet e vrasjes janë ende të pa njohura për policinë./observeri/

Lexo edhe: Osmani thotë se Serbia e sotme vazhdon të ndjekë mentalitetin e Millosheviqit

Artikuj të ngjashëm