E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Voton Abdixhiku: Sot është ditë feste

- Advertisment -spot_img

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku tha sot se ushtroi të drejtën bazike për votë, në këtë ditë ku vendimmarrja i kthehet qytetarëve.

Abdixhiku i shoqëruar nga bashkëshortja e tij tha se nuk ka gjë më të bukur se kur qytetarët vendosin për të ardhmen tyre.

Sot është natyrisht festë sepse vendimmarrja i kthehet qytetarëve tanë dhe nuk ka gjë më të bukur se kur qytetarët vendosin për të ardhmen tyre

tha ai.

Artikuj të ngjashëm