E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Vitia shikon lojën e KB Prishtina së bashku me djemtë e tij

- Advertisment -spot_img

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës, Arben Vitia, mbrëmë së bashku me dy djemt e tij, Edin dhe Jonin, përcjelli nga afër lojën e zhvilluar të klubit basketbollit Prishtina.

Ai tha se Djemtë e klubit zhvilluan një ndeshje fantastike.

Djemtë e klubit të kryeqytetit zhvilluan një ndeshje fantastike, ku fituam me rezultat të thellë. Atmosfera e zjarrtë që si çdoherë organizohet nga Plisat, ia shton bukurinë fitoreve të Prishtinës. Bashkë me mua, Edin dhe Jonin, dy djemtë e mi tifoza të flaktë të klubit, ishte edhe ikona e basketbollit të qytetit, Edmond Azemi.

Arben Vitia – Kandidat për kryetar të komunës së Prishtinës

/observeri/

Lexo edhe: Vdes një grua në Institutin Special në Shtime, policia nis hetimet

Artikuj të ngjashëm