E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Vitia merr përkrahjen e plotë nga kryeministri Kurti: Sot, jam në krah të kryetarit tim

- Advertisment -spot_img

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po vazhdon mbështetjen për kandidatët e Lëvizjes Vetëvendosje në secilën Komunë.

Ai përmes një postimi në Twitter i ka dhënë përkrahje të plotë ish-ministrit Vitia për kandidaturën e tij në Prishtinë.

Shumë punë ka bërë si ministër e si drejtor. Ka siguruar vaksinat dhe ka reformuar Qendrat e Mjekësisë Familjare. Sot, jam në krah të kryetarit tim. Beni, të uroj punë të mbarë dhe të garantoj përkrahje të madhe.

ka shkruar kryeminsitri kurti në Twitter.
Mund të jetë një pamje ekrani e Twitter për 1 person dhe teksti që thotë "YouRetweeted etweeted Albin Kurti @albinkurti Shume punë ka bërë si ministër e si drejtor. Ka siguruar vaksinat dhe ka reformuar Qendrat e Mjekësisë Familjare. Sot, jam në krah të kryetarit tim. Beni, të uroj punë të mbarë dhe të garantoj perkrahje të madhe. Translate Tweet"

Lexo edhe: Zgjerohet skema e shtesave për fëmijë – Të gjitha nënat që kanë fëmijë të lindur nga viti 2015 e tutje do të përfitojnë nga shtesat

Artikuj të ngjashëm