E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Vetaksident trafiku me fatalitet në Podujevë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës njofton se dje gjatë orës 13:00 në Podujevë ndodhi një vetaksident trafiku me fatalitet.

Një mashkull kosovar i mitur ka humbur kontrollin e veturës duke u aksidentuar.

Viktima kishte pësuar lëndime trupore të rënda, e si pasojë e tyre kishte ndërruar jetë.

Fsh. Obranqë, Podujevë, 06.09.2021-13;20. Është raportuar se një mashkull kosovar i mitur duke drejtuar veturën ka humbur kontrollin dhe ka shkaktuar vetë aksident. Vozitësi ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka vdekur. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Raportohen pesë raste të dhunës në familje në Kosovë

Artikuj të ngjashëm