E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Vdes një person pasi u rrëzua nga traktori

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një person ka vdekur dje pasi është rrëzuar nga rimorkio e traktorit, në fshatin Korminjan i Poshtëm të Ranillugut, shkruan Observeri.

Rasti ka ndodhur në fshatin Fshatin Korminjan i Poshtëm, Ranilug dje rreth orës 13:00.

Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrëzuar nga rimorkio e traktorit dhe si pasojë ka humbur jetën. Një i dyshuar mashkull kosovar është arrestuar.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe: Gjakovë/ Nën ndikimin e alkoolit kanos ish të dashurën e tij

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM

Fsh. Korminjan i Poshtëm, Ranilug 04.10.2021 – 13:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrëzuar nga rimorkio e traktorit dhe si pasojë ka humbur jetën. Një i dyshuar mashkull kosovar është arrestuar. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.   

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm