E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Vdes një person në Gjakovë, u godit nga vetura gjersa voziste biçikletën

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka vdekur pasi i njëjti u godit me veturë gjersa ishte duke ngarë bicikletën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në rrugën “Faik Konica”, në Gjakovë.

Ju njoftojmë se sot me datë 12.11.2021 rreth orës 12: 00 minuta në Rr. Faik Konica në Gjakovë ka ndodhë një aksident trafiku ,në mes një veture dhe një ngasësi të biçikletës, me lëndime të rënda trupore  si pasojë ka ardhë deri te vdekja e ngasësit të biçikletës.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Nga një muaj paraburgim për pesë personat që u arrestuan gjatë konfiskimit të 75 kilogramëve marihuanë

Artikuj të ngjashëm