E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Uran Ismaili dorëzon mandatin e deputetit

- Advertisment -spot_img

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Uran Ismaili ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit të Republikës së Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Në fjalimin e tij, Ismaili tha se tani vullneti dhe dëshira e tij janë që t’i përkushtohet tërësisht Prishtinës, si kandidat për kryetar.

Vendimin e kam marrë që t’i përkushtohem plotësisht qytetit tonë- Prishtinës – dhe do të jap gjithçka që kam për këtë qëllim.

ka thënë Ismaili

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm