E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Sot ka vdekur në vendin e punës një person në Lipjan

- Advertisment -spot_img

Ka vdekur një person në Lipjan, si pasojë e lëndimeve që ka marrë derisa ishte duke punuar.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës, në Lipjan.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”.

Lipjan,21.09.2021 – 08:51. Viktima mashkull kosovar gjersa ishte duke punuar, është lënduar dhe si pasoj e lëndimeve, viktima ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Reciprociteti i targave me Serbinë, Basha: Qëllimet e vërteta të Vuçiqit fshihen pas Open Ballkanit

Artikuj të ngjashëm