E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Skenderaj/ Ishte për trajtim në QKUK, kur kthehet në shtëpi kanos me vrasje babain

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një person nga Skenderaj është kanosur me vrasje nga i biri, transmeton Observeri.

I dyshuari është arrestuar,  sipas policisë ishte për shërim të detyrueshëm në QKUK dhe kur u kthye në banesë kanosi të atin,

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Ky është numri i mërgimtarëve që erdhën në Kosovë gjatë muajit gusht

KANSOJE

Skenderaj, 14.09.2021-14:35.   Viktima mashkull kosovar ka raportuar se , djali i tij i cili ka qenë në shërim të detyrueshëm në QKUK , pasi është kthyer në banesë e ka kanosur me vrasje. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti vazhdon të hetohet.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm