E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Shqiperia goditet nga nje termet 4 ballësh

- Advertisment -spot_img

Para pak minutash ka ndodhur një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.0.

Sipas EMSC-së, tërmeti e ka epiqendrën në afërsi të Bulqizës dhe 37 kilometra në afërsi të Tiranës.

/observeri/

Lexo edhe: Nga një muaj paraburgim për pesë personat që u arrestuan gjatë konfiskimit të 75 kilogramëve marihuanë

Artikuj të ngjashëm