E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Shpërthen një bojler në një banesë në Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Një bojler ka shpërthyer brenda një banese në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Sipas informacioneve nga zjarrfikësit shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Kështu bëri të ditur për KK komandanti i Zjarrfikësve për rajonin e Prishtinës Latif Zeka.

Ka shpërthyer një bojler. Sipas informacioneve nuk ka të vdekur e as të lënduar. Pra, vetëm me dëme materiale.

Lexo edhe: Sekretari i NATO-s flet me Kurtin dhe Vuçiqin për situatën në veri

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm