E hënë, 5 Dhjetor, 2022
spot_img

Regjistrohet një tërmet në Vlorë

- Advertisment -spot_img

Një tërmet i shkallës 3.8 të rihterit ka goditur të shtunën qytetin e Vlorës.

Siç bën të ditur faqja e specializuar për lëkundje sizmike, tërmeti ndodhi në orën 22:49 dhe zgjati pak sekonda.

Epiqendra bëhet e ditur të ketë qenë Orikumi e për ndonjë dëme nuk është raportuar ende./observeri/

Lexo edhe: Peci thotë se Osmani nuk ka marrë vendim ti shtyjë zgjedhjet, eksponentë politikë po shpërndajnë propagandë

Artikuj të ngjashëm