E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Raportohet një rast i dhunës në familje në Prizren

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës njofton se në Prizren është raportuar një rast i dhunës në familje.

Një mashkull kosovar vazhdimisht ka shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj babait të tij.

Prizren, 27.09.201-21:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se, djali i tij i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi është duke shkaktuar dhunë psikike dhe fizike ndaj tij. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Policia e Kosovës arreston tre të rinjë nën dyshimin e veprës penale ‘keqpërdorim i kartelave bankare dhe të kreditit’/ Detaje

Artikuj të ngjashëm