E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Raporti për gjobat e dhëna nga policia 24 orët e fundit

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka vazhduar me inspektimin për respektim të masave anti-COVID-19.

Gjatë inspektimit policor gjatë ditës së hënë, polica ka gjobitur 1mijë e 500 qytetarë të cilët nuk kanë respektuar masat për parandalimin dhe luftimin e pandemisë.

Afro 1 mijë e 500 tiketa trafiku u shqiptuan po ashtu.

Kujtojmë se dje në vendin tonë janë konfirmuar 48 raste të reja me koronavirus dhe 6 raste të vdekjes.

/observeri/

Lexo edhe: Banorët serb vazhdojnë protestën në Jarinjë edhe gjatë natës

Artikuj të ngjashëm