E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Publikohen pamjet nga momenti i shpërthimit të zjarrit në Tetovë

- Advertisment -spot_img

Mediat në Maqedoni kanë publikuar një video nga kamerat e sigurisë, nga momenti i shpërthimit të zjarrit në spitalin modular të Tetovës, të mërkurën, e që si pasojë humbën jetën 14 persona.

Videoja është xhiruar nga kamerat e sigurisë në këtë spital. Aty shihet me çfarë shpejtësie të madhe përhapet zjarri dhe se sa shpejt i gjithë objekti përfshihet nga flakët.

Lexo edhe: Pacientët e shpëtuar nga zjarri në Tetovë janë në gjendje stabile

Artikuj të ngjashëm