E martë, 27 Shtator, 2022
spot_img

Radojeviq: Presim që gjithçka të shkojë pa probleme dhe në përputhje me marrëveshjen /Video

- Advertisment -spot_img

Kryetari i Komunës së veriut të Mitrovicës, Milan Radojeviq, deklaroi se, në përputhje me marrëveshjen e arritur në Bruksel, “ata filluan të lëshojnë një korsi në mënyrë që njësitë e KFOR -it të kalojnë dhe të marrin pozicionin”.

Radojeviq për KosovoOnline tha se anëtarët e Njësisë Speciale të policisë duhet të tërhiqen pas kësaj.

Ju mund të shihni vetë një numër të madh të anëtarëve të KFOR -it, ne presim që gjithçka të shkojë pa probleme dhe në përputhje me marrëveshjen dhe pa asnjë problem.

Radojeviq

Lexo edhe: Katër raste të dhunës në familje në Prishtinë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm