E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Qeveria mblidhet sërish sot

- Advertisment -spot_img

Qeveria e Kosovës në krye me Albin Kurtin, do të mblidhet sërish sot.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Sipas ZKM’së, mbledhja do të mbahet në orën 17:00.

Ngjarja që zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë, mund të përcillet vetëm nga gazetarët, kameramanët dhe fotografët që janë të akredituar dhe kanë me vete kartelat e akreditimit. Po ashtu, për ngjarjet që zhvillohen në ndërtesë të Qeverisë luten gazetarët, kameramanët dhe fotografët që të jenë të pajisur me maska mbrojtëse dhe t’i vendosin ato.

Zyra e Kryeministrit

/observeri/

Lexo edhe: PZAP-ja thotë se ka pranuar tri ankesa nga subjektet politike pas shpalljes së rezultateve të zgjedhjeve lokale

Artikuj të ngjashëm