E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Prishtinë/ Zhduket një vajzë dhe një djalë i mitur

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se është zhdukur në vajzë dhe një djalë i mitur në Prishtinë, shkruan Observeri.

Të dy rastet janë raportuar gjatë ditës së djeshme.

Një grua ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.

 Prishtinë, 30.09.2021 – 10:15.  Më 30.09.2021 një femër kosovare, ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.  Njësia policore është duke hetuar rastin.

Lexo edhe: Një grua sulmohet fizikisht nga burri i saj, vjehrri e keqtrajton psiqikisht/ Arrestohet babë e bir në Podujevë

Kurse rastin tjetër, babai ka informuar policinë se djali i tij i mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Prishtinë, 30.09.2021 – 22:20. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se i biri i tij viktima mashkull kosovar, i mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm