E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Prishtinë/ Vetura bie mbi dy vetura të tjera

- Advertisment -spot_img

“Vrojtuesit e lagjes” përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, kanë publikuar disa fotografi të një aksidenti në Prishtinë, shkruan Observeri.

Një veturë është rrëzuar mbi dy vetura të tjera në njërën nga pjesët e kryeqytetit.

Lexo edhe: Paralajmëron eksperti i sigurisë skenarin e serbëve për eskalin të situatës

Mund të jetë një imazh i rrugë dhe qiell
Mund të jetë një imazh i makinë dhe ambiente të jashtme

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm