E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Prishtinë/ Në kuzhinën e një lokali gjendet e vdekur një femër

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për vdekjen e dyshimtë të një femre në Prishtinë, shkruan Observeri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë rreth orës 08:14

Ishte gjetur pa shenja jete brenda në kuzhinën e një lokali.

Njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë  në vendin e ngjarjes, ku dhe është  konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Kërkohet përkushtimi i OBSH-së për të parandaluar dhunën seksuale

VDEKJE NË RRETHANA TË DYSHUARA

Rr. Isa Kastrati, Prishtinë 01.10.2021 – 08:14. Është raportuar se viktima femër kosovare ishte gjetur pa shenja jete brenda në kuzhinën e një lokali. Njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë  në vendin e ngjarjes, ku dhe është  konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

PK

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm