E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Policia në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Elvis Naser Kelmendit

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës për rajonin e Pejës ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Elvis Naser Kelmendit.

I pandehuri është i kërkuar për veprat penale mashtrim, falsifikim i dokumenteve dhe lëndim i rëndë trupor. Ai është i lindur me 03.05.1978 në Pejë.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për  vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës: 192 dhe 080019999 (pa pagesë), 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë, e-mail adresa: info@kosovopolice.com/observeri/

Lexo edhe: SKANDAL/ Për një “R”, në RTK u keqpërdorën 472 mijë euro

Artikuj të ngjashëm