E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Policia arreston dy të rinj nën dyshimet për sulm fizik ndaj një 21 vjeçari në Mitrovicë

- Advertisment -spot_img

Policia ka arrestuar një 20 dhe 17 vjeçar, pasi kanë sulmuar dje një 21 vjeçar në rrugën “Zahiti Pajaziti” të Mitrovicës.

Lidhur me rastin  dhe veprimet e ndërmarra është njoftuar prokuroi i rastit i cili ka urdhëruar që rasti të iniciohet për veprën penale “sulm”.

Lexo edhe: Helikopteri i KFOR-it patrullon mbi në Jarinë

Pas procedurave të intervistimit,  me  urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt, bën të ditur zyra e informimit në Mitrovicë.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm