E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Pejë/ Gruaja raporton në polici se burri i saj është zhdukur

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një grua në Pejë ka lajmëruar policinë, pasi bashkëshorti i saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, përcjell Observeri.

Policia është duke hetuar rastin.

Lexo edhe: Statistikat e policisë për 24 orëshin e fundit/ Aksidente, arrestime, gjoba

PERSON I  HUMBUR

Pejë 13.09.2021 – 05:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se bashkëshorti i  sajë  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e tij. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. 

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm