E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Pejë/ Gjendet një person pa shenja jete në katin e dytë të një shtëpie në ndërtim e sipër

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje për të cilën dyshohet se viktima ka bërë vetëvrasje, shkruan Observeri.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Kuvendi i Lezhës” në Pejë rreth orës 15:45.

Viktima mashkull është gjetur në në katin e dytë të një shtëpie në ndërtim e sipër i cili dyshohet se kishte bërë vetëvrasje.

Në vendin e ngjarjes përveç njësive palcore ka dalë ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Radojeviq: Presim që gjithçka të shkojë pa probleme dhe në përputhje me marrëveshjen /Video

HETIM I VDEKJES 

Rr. Kuvendi i Lezhës, Pejë 01.10.2020 – 15:45. Është raportuar se viktima mashkull  kosovar në katin e dytë të një shtëpie në ndërtim e sipër ishte gjetur pa shenja jete i cili dyshohet se kishte bërë vetëvrasje. Në vendin e ngjarjes përveç njësive palcore ka dalë ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Njoftimi i Policisë së Kosovës

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm