E martë, 27 Shtator, 2022
spot_img

Parashikimi i motit për sotme

- Advertisment -spot_img

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin pritet të mbajë moti i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperaturat pritet të arrijnë deri në 19 gradë Celsius.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale 17-19 gradë Celsius.

IHKMK

Lexo edhe: Punime në rrjet, KEDS-s tregon ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Mund të jetë një imazh i harta

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm