E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Nuk i gjeti gruan e pesë fëmijët në shtëpi, gjakovari e raporton rastin në Polici

- Advertisment -spot_img

Të enjten mbrëma një person nga fshati Pjetërshan i komunës së Gjakovës ka raportuar në Polici se kur ishte kthyer në shtëpi nuk i kishte gjetur bashkëshorten dhe pesë fëmijët e tij.

Ai ka raportuar se që nga ajo ditë nuk ka pasur kontakt me ta dhe nuk di për vendndodhjen e tyre.

Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Fsh. Pjetershan, Gjakovë 21.10.2021 – 23:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se me datën dhe kohën e lartë cekur kur ishte kthyer në shtëpi nuk i kishte gjetur në shtëpi bashkëshorten dhe pesë (5) fëmijët e tij dhe se nga ajo kohë nuk ka pasur kontakt me ta dhe nuk din për vend-ndodhjen e tyre.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: FSK-ja planifikon të blejë helikopterë

Artikuj të ngjashëm