E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Një vajzë e mitur raporton një mashkull të mitur në polici për sulm seksual

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për një sulm seksual në qytetin e Gjakovës, shkruan Observeri.

Policia njofton se me datë 7 shtator, ditën e djeshme viktima femër e mitur, ka raportuar një person mashkull, i mitur se është incizuar dhe i dyshuari videon e ka publikuar në rrjet social.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Kërcënojnë analistët serb: Një hap i Prishtinës dhe Beogradi niset në kundërsulm

SULM SEKSUAL  

 Gjakovë, 04.09.2021 – 01:00. Me  07.09.2021 viktima femër kosovare ( e mitur) ka raportuar se, nga  i dyshuari mashkull kosovar  ( i mitur) është incizuar dhe të njëjtin incizim i dyshuari e ka postuar në rrjet social. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Policia e Kosovës

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm