E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Një person theret me thikë në Podujevë, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një person është therur me thikë në Podujevë, shkruan Observeri.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 15:00.

Pas një mosmarrëveshje një person ka therur me thikë një mashkull tjetër dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Rasti po vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Prizren/ Një person gjen armë në mal, gjatë pastrimit të saj plagos rëndë veten

LËNDIM I RËNDË TRUPOR

Podujevë 28.09.2021 – 15:05. Raportohet se ka pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar e ka therur me thikë viktimën mashkull kosovar dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet.

Policia e Kosovës

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm