E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Një person në Suharekë aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Suharekë është lënduar rëndë pasi nga pakujdesia, nga kati i dytë ka rënë në katin e parë, shkruan Observeri.

Si pasojë e kësaj, ai ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti ka pranuar trajtim mjekësor.

Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Një vajzë e mitur raporton një mashkull të mitur në polici për sulm seksual

Suharekë, 07.09.2021 – 16:10. Raportohet se një person nga pakujdesia,  nga kati i dytë,   ka rënë në katin e parë dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore, i njëjti ka pranuar trajtim mjekësor.  Rasti vazhdon të hetohet.

Policia e Kosovës

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm