E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Një person arrestohet për veprën penale “Bashkëjetesë jashtëmartesore” me një të mitur

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një person ka njoftuar se vajza e tij është duke bashkëjetuar me një person, shkruan Observeri.

Për rastin i cili ka ndodhur në Lipjan, “Bashkëjetesë jashtëmartesore me personin nën 16 vjeç”, i dyshuari është arrestuar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje.  

Lexo edhe: Arrestime, gjoba, aksidente, këto janë statistikat e policisë për 24 orëshin e fundit

Lipjan, 06.09.2021-18:05.Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e mitur është duke bashkëjetuar me të dyshuarin mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje.  

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm