E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Një i mitur në Prishtinë plagosi veten me armë

- Advertisment -spot_img

Një i mitur nga Prishtina është vetëplagosur aksidentalisht me armë zjarri.

Rasti ka ndodhur në fshatin Keqekollë të Prishtinës, të mërkurën, më 6 tetor.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i mituri është dërguar në Qendrën Klinike Universitare për trajtim mjekësor.

Fsh. Keqekollë, Prishtinë, 06.10.2021 –Raportohet se aksidentalisht është vetë plagosur me armë zjarri personi mashkull kosovar, i mitur. I lënduari është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale, është konfiskuar një armë zjarri. Rasti është duke u hetuar.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Çka u diskutua dje në takimin e kryetarëve të komunave dhe MSH-së për masat e anti-COVID-19

Artikuj të ngjashëm