E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Nis numërimi i votave

- Advertisment -spot_img

Ka nisur numërimi i votave të zgjedhjeve lokale. Në kryeqytet janë përpunuar vetëm një mijë vota. Nga to Arben Vitia i Vetëvendosjes prin me 36 për qind, i ndjekur nga Përparim Rama me 32 për qind e Daut Haradinaj dhe Uran Ismaili me nga rreth 15 për qind.

Image

Artikuj të ngjashëm