E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Nëna raporton në polici, pas një mosmarrëveshje njëri djal sulmon tjetrin

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh ka njoftuar se një grua ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në mes të dy djemve të saj, njëri prej tyre ka sulmuar tjetrin, transmeton Observeri.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 11:00.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti po vazhdon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe: Covid-19 shkakton rënien më të madhe të jetëgjatësisë prej Luftës së Dytë Botërore

Fushë Kosovë, 26.09.2021 – 11:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në mes të dy djemve të saj, i dyshuari e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm