E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Nagavci raporton sot para Komisionit për Arsim

- Advertisment -spot_img

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, do të raportojë sot para deputetëve

Nagavci raporton në Komisionin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport, lidhur me përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor.

Ministrja e Arsimit Arbërie Nagavci raporton në Komisionin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport lidhur me përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor 2021/2022. (Kuvendi i Kosovës, salla N-10, ora 10:00).

Njoftimi nga Mistria

/observeri/

Lexo edhe: Ky është reagimi i Mark Zuckerberg pas rikthimit të Facebook, Instagram dhe WhatsApp

Artikuj të ngjashëm