E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Moti sot në Kosovë

- Advertisment -spot_img

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë javës do të mbajë mot i ndryshueshëm.

Të hënën pritet të mbajë mot pa riga shiu, ndryshe nga e mërkura dhe e enjtja ku pritet të ketë të reshura shiu.

Temperaturat minimale gjatë javës do të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius. ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-18 gradë Celsius.

Artikuj të ngjashëm