E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Moti për ditën e hënë

- Advertisment -spot_img

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 16 e 27 gradë Celsius në të tërë regjionin e Kosovës.

Sa i përket vlerave minimale, temperaturat gjatë natës do të bien deri në 11 e 12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1deri 8 metër për sekondë.

/observeri/

Lexo edhe: Daut Haradinaj në Mramor: Po vërtetohet përkahja e madhe për garën në Prishtinë

Artikuj të ngjashëm