E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Mosha personave që humbën jetën nga Covid-19

- Advertisment -spot_img

Ministria e Shëndetësisë në raportin e publikuar para pak minutash ka njoftuar se në 24 orëshin e fundit 66 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, shkruan Observeri.

Ndërsa 2 persona kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19.

Njëra nga viktimat i takon moshës 70-79, kurse tjetra 50-59.

Rastet e vdekjes janë regjistruar 1 në Pejë dhe 1 në Obiliq.

Lexo edhe: Majori i FSK-së shpërblehet me çmimin “Monedha e Komandantit”

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm