E shtunë, 20 Gusht, 2022
spot_img

Ministrja Haxhiu falënderon Vitinë për punën si ministër

- Advertisment -spot_img

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu përmes një postimi në facebook e ka falënderuar Arben Vitinë, për punën pas dorëheqjes nga posti i Ministrit të Shëndetësisë, shkruan Observeri.

Falemnderit për punën e jashtëzakonshme në kohën më të vështirë për qytetarët dhe vendin!

Lexo edhe: Zemaj ka reaguar për dorëheqjen e Arben Vitisë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm